Szanowny Kliencie, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, uprzejmie informujemy, że spotkania z Klientami odbywają się po uprzednim umówieniu się z Analitykiem. W przypadku osobistej wizyty, bez uprzedniego umówienia, nie gwarantujemy dostępności Analityków i możliwości pilnej weryfikacji dokumentacji. 

Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

Pożyczki unijne dla przedsiębiorców

Pożyczki Mazowieckie – POMAGAMY OD LAT!

NOWA OFERTA

Dziś rusza nowa oferta Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.
 
Dla wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP przygotowaliśmy wyjątkowe możliwości finansowania, które pomogą Wam w rozwoju i stabilizacji Waszych firm.
 
Poznajcie nasze nowe pożyczki:
Pożyczka Obrotowa– Idealna do pokrycia bieżących wydatków i utrzymania płynności finansowej. Zapewni Ci niezbędne środki w krótkim czasie.
 
Pożyczka Inwestycyjno-Obrotowa– Doskonała na inwestycje w rozwój Twojej firmy, a jednocześnie wspiera zarządzanie codziennymi wydatkami. To również idealna Pożyczka dla Start-upów. 
 
Pożyczka Hipoteczna – Pozwala uzyskać środki na zakup, remont lub budowę nieruchomości. To rozwiązanie daje Ci możliwość wejścia w duże projekty, które przeniosą Twój biznes na wyższy poziom. 
 
Nie czekaj! Skorzystaj z naszej oferty już dziś i daj swojej firmie szansę na dynamiczny rozwój. Skontaktuj się z nami pod numerem  721 343 343 i porozmawiaj z Doradcą Klienta.
 
Twój sukces jest na wyciągnięcie ręki!
Udostępnij: