A A A

Aktualności

23 sty 2017

SEMINARIUM INFORMACYJNE „POLSKA-CHINY-KAZACHSTAN. TERAZ BLIŻEJ”

26 stycznia 2017, Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Szanowni Państwo,
Polskie firmy coraz aktywniej poszukują nowych możliwości na rynkach pozaeuropejskich, w tym azjatyckich. Sprzyjają temu działania prowadzone obecnie przez Polskę w ramach dyplomacji ekonomicznej, zmierzające do promocji i ułatwienia współpracy gospodarczej. Choć ten kierunek ekspansji jest coraz częściej rozważany przez polskie firmy, rodzimi przedsiębiorcy zgłaszają trudności w pozyskaniu wiarygodnych kontrahentów, pełnej i wiarygodnej informacji o rynku i wymogach administracyjnych związanych z prowadzeniem działań eksportowych i innego typu przedsięwzięć gospodarczych oraz wysokie ryzyko prowadzenia działalności w tym regionie.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw – Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza wraz z Partnerami: Europejsko-Azjatycką Fundacją Edukacji Biznesowej oraz firmą konsultingową ID-Group zaprasza do udziału w kompleksowym programie przybliżającym uwarunkowania rynków chińskiego i kazachstańskiego oraz wspierającym polskie firmy w procesie wejścia i prowadzenia działalności na tych rynkach.

Więcej »

07 lis 2016

Kolejna edycja Forum Rozwoju Mazowsza już 16-17 listopada 2016 r. w Warszawie

Jak tworzyć inteligentne miasta? W jaki sposób zwiększać innowacyjność biznesu? Jak rozwijać kapitał ludzki? O tym porozmawiamy podczas 7. Forum Rozwoju Mazowsza organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych już 16-17 listopada na Stadionie Legii w Warszawie. Tegoroczna edycja
to kilkadziesiąt debat, prelekcji, warsztatów i spotkań networkingowych w ramach trzech stref tematycznych. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

Więcej »

27 cze 2016

Zostaliśmy współzałożycielami Mazowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego – Park Spółdzielczy

24 czerwca 2016 r. w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Poświętne w Płońsku odbyła się uroczystość podpisania statutu „Mazowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego – Park Spółdzielczy”. Inicjatorem utworzenia MPNT jest Zarząd Województwa Mazowieckiego.

Więcej »

09 maj 2016

Nie pobieramy żadnych opłat za udzielenie pożyczki!

Wszystkie wnioski o pożyczkę, które zostaną złożone między 9 maja a 31 lipca 2016 roku, obejmujemy specjalną promocją:
0 zł za rozpatrzenie wniosku,
0 zł marży za udzielenie pożyczki.
Zapraszamy!

Więcej »

16 mar 2016

Zaproszenie na Europejskie Dni Pracodawcy

Po raz pierwszy we wszystkich krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego od 4 do 15 kwietnia br. będą zorganizowane Europejskie Dni Pracodawcy. Na Mazowszu przedstawiciele publicznych służb zatrudnienia spotkają się z pracodawcami 6 kwietnia i przedstawią ofertę urzędów pracy oraz partnerów rynku pracy.

Więcej »

Najczęściej zadawane pytania

Zobacz wszystkie