A A A

Aktualności

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza

09 października 2017

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Klaster Chemiczny, Fundacja UNIMOS, AgroBioCluster oraz Mazowiecki Park Naukowo-Technologiczny zapraszają na międzynarodowe wydarzenie skierowane do przedsiębiorców z branży spożywczej i kosmetycznej a także tych związanych z produkcją opakowań.
Będzie to pierwsze z cyklu spotkań, które mają na celu stworzenie Międzysektorowej i Międzyklastrowej Grupy Opakowaniowej, i jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
W czasie imprezy możliwa będzie konsultacja z ekspertami Centrum Inwestora i Exportera a także z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Zostanie także przedstawiony projekt realizowany w ramach programu Horyzont 2020 (INNOSUP), który realizuje Politechnika Łódzka. Przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z finansowania rozwiązań i badań w szybkiej ścieżce – w ramach projektu Politechniki.
Warsztaty, które odbędą się w drugiej części imprezy, będą moderowane przez ekspertów polskich z udziałem zagranicznych – bez wątpienia jest to unikatowa możliwość zderzenia swoich problemów ze specjalistami tej klasy.
Wydarzenie odbędzie się 17 października br. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4 w Warszawie.
Uczestnictwo jest bezpłatne. Wymagana jest rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: kalina.niemirowska@pppt.pl do dnia 14 października br.

Powrót do listy

Najczęściej zadawane pytania

Zobacz wszystkie